| tudorflorin a întrebat:

am si eu o problema, si as vrea sa stiu daca imi poate da cineva un raspuns! Mi se intampla de fiecare data, inainte sa se intample ceva neplacut in viata mea, cum ar fi : certuri, suparare etc. eu inainte cu 2 / 3 zile ma simt foarte ciudat am o stare de neliniste, si un gol in stomac! si de multe ori ma gandesc s-au spun ceva anume si peste cateva minute se intampla exact asa cum m-am gandit sau cum am spus.ce inseamna asta! Si de ce m-i se intampla mereu?

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Sti vorba aia... de ce iti e frica nu scapi. sa nu visezi ca iti cade un sac de bani pe tine ca ajungi in ghips si nu te folosesti de ei

| tudorflorin explică (pentru awspam):

Stiu cum e vorba aia dar, aici nu e vorba de frica. E cu totul altceva! sincer...

| GuessWho_8056 a răspuns:

Mama omida :O