| edi10pro a întrebat:

Astazi am sustinut examenul de Evaluare Nationala si la sfarsit am observat ca am lasat din greseala o urma fina cu pixul pe foaia de examen. Supraveghetoarea si directoarea scolii au spus ca nu este nici o problema. Totusi se poate considera semn? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IonutViciosul a răspuns:

Nu. Semnele nu mai sunt de mult lăsate astfel.
Tehnica modernă de lăsare a semnelor este diferită și greu de depistat. Like, profesorul x știe că elevul y va începe lucrarea cu subiectul II (de exemplu) și va scrie un anume cuvânt pe care îl va tăia.
Astea cu linii și puncte și prostii sunt de domeniul trecutului, finalul '90 și începutul anilor 2000.
Calmează-te. Nici nu se va observa. Totul va fi bine.

| edi10pro explică (pentru IonutViciosul):

Multumesc frumos!

| ywar a răspuns (pentru IonutViciosul):

E de DNA ce spui tu! Dar asa e, e adevarat. happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă femeile alea au zis că nu e semn... pe ce îți tot faci griji?