| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: am dat evaluarea nationala iar la romana la sub 2 punctul b am dat exemplu de carti si autori, ce considera semn? Iar la matematica cand a venit profesoara sa-mi lipeasca coltul, am dat din greseala cu pixul si am lasat o linie pe foaia de examen. Cei doi profesori au zis ca nu are nimic si nu se considera semn. Habar nu am ce sa cred... Voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cum sa se considere semn niște nume de autori și opere?! Pai aia de la bac ce fac când dau nume?!