| stefanmitrea01 a întrebat:

imi cer scuze daca postez unde nu trebuie dar sunt un utilizator nou. Am terminat facultatea de Inginerie in Industrie Alimentara la Universitatea Lucian Blaga si as dori sa stiu daca cu facultatea terminata as putea sa lucrez in nutritie sau in cosmetica dat fiind faptul ca facultatea merge mana-in-mana cu cea de chimie. Va multumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Asta cred ca trebuia sa o stii tu la absolvire.Nu esti chiar un copil. Puteai intreba.