| francesca a întrebat:

A terminat cineva de aici facultatea "Chimie alimentara"? trebuie sa imi aleg specializarea, si nu stiu pe care dintre cele doua sa aleg:inginerie alimentara, sau expertiza produselor alimentare? ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| francesca explică:

Va rog, sa-mi raspundeti numai daca sunteti in stare si daca, cunoasteti domeniul, nu ca domnul N.Priceputu' care doar a incercat sa raspunda primul la intrebare.Multumesc happy

| N.Priceputu' a răspuns:

Buna, francy...esti inconfundabila! Facultatea asta a terminat-o cineva de dincolo. Sfatul meu:alege sa speli vasele. Ce cauti tu la facultate? Acolo nu se vand cartofi.