| Ioana8003 a întrebat:

Buna ziua! Stie cineva cu ce medie se intra la liceul Vasile Conta? Si daca acolo din ce clasa nu se mai preda matematica,fizica, biologie si chimie?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cauta rezultatele admiterii din 2022 pe google.Nu e asa greu cum pare, ci ai doar doua clickuri de dat.

| Ioana8003 explică (pentru dullcat):

Asta am gasit si eu pe google dar eu am auzit de la o prietena ca acolo a intrat si ea dar pe profil pedagogic si pe acest site nu zice de asta.

| dullcat a răspuns:

Sa stii ca intrebarile care se repeta sunt de obicei sterse.

Citeste regulamentul daca ai impresia ca intrebarea nu s-a postat de prima data :
08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului.
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente