| andrew903 a întrebat:

Sunt elev in clasa a XII-a, profil matematica-informatica biligv franceza. Spre sfarsitul lunii ianuarie am depus cererea de inscriere la bacalaureat.In luna februarie am sustinut competentele si am realizat ca vreau sa schimb disciplina la care sa dau proba la alegere, mai precis sau dau la informatica in loc de biologie.Se mai poate schimba acum? Multumesc!

1 răspuns:
| Victoria18 a răspuns:

Nu... Si nu inteleg ce e cu schimbarea asta atat de rapida cu o materie complet paralela cu prima alegere. Tinerii astia, nehotarati mai sunt.