| Alin4962 a întrebat:

am o problema in 2013 am sustinut proba de bacalaureat ele la matematica-informatica si am luat 8 la mate 8 romana si 4, 30 la fizica, l-am sustinut doar in toamna, deoarece in vara am avut o problema si nu am putut intra in bac!
As vrea sa schimb fizica cu biologia, cine ma poate ajuta cu un articol ceva, oficial? Se poate schimba sau nu( fizica fiind proba la alegere)
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se mai poate schimba ( acum ) proba la alegere sad

Din moment ce ai ales ( o dată ), NU mai poţi face altă alegere şi trebuie să dai ( din nou ) proba la Fizică!

Toate cele bune.

| Alin4962 explică (pentru bursuc001):

Cunosc pe cineva care, a schimbat proba. adica a dat intr-un an la fizica unu la chimie si unu la bio, se bza pe norocstraight face in fine multumesc pentru raspuns

| bursuc001 a răspuns (pentru Alin4962):

Cu plăcere!

NU ştiu să se poată face aşa ceva!
Eventual, să întrebi şi la Secretariatul liceului...

O seară frumoasă.

| Alin4962 explică (pentru bursuc001):

Hei,
Multumesc! O seara frumoasa si tie si un an fericit!

| bursuc001 a răspuns (pentru Alin4962):

Cu plăcere!

Mulţumesc şi euwinking
La fel îţi doresc.

O zi frumoasă.