| Alin4962 a întrebat:

Va rog ce care cunosc sigur!
Buna ziua, am o problema in 2013 am sustinut proba de bacalaureat ele la matematica-informatica si am luat 8 la mate 8 romana si 4, 30 la fizica, l-am sustinut doar in toamna, deoarece in vara am avut o problema si nu am putut intra in bac!

As vrea sa schimb fizica cu biologia, cine ma poate ajuta cu un articol ceva, oficial? Se poate schimba sau nu( fizica fiind proba la alegere)

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ProfDeMate a răspuns:

Draga Alin,
Nu te pot ajuta cu fundamentarea legala a dorintei tale de a schimba fizica cu biologia, in schimb te pot ajuta sa iei cel putin 6 la fizica. Daca esti interesat, scrie-mi la adresa mate. didactic@yahoo.com.
Astept raspuns,
Prof De Mate

| ElGreco88 a răspuns:

Salut.Cel mai corect si bun raspuns ti-l poate oferi diriginta! De asta e platita, sa ofere informatii elevilor.