| Ionut_Andrei_1993_nJny a întrebat:

Buna ziua
Sunt student in anul 3 la Calculatoare si de curand ni s-a spus sa ne alegem tema pentru lucrarea de licenta. Prin urmare am ales sa realizez o aplicatie pentru Android. Puteti va rog sa ma ajutati si pe mine cu o idee despre ce fel de aplicatie as putea face?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cred ca ar fi amuzant sa ai o aplicatie care sa iti permita sa te conectezi la smartphone-ul cuiva si sa ii stergi poze sau sa pornesti camera fara ca ei sa stie.

| Sheldon a răspuns:

Simplu,faci 1 buton verde, cu functia cand apesi pe el sa sune(besina)... fart

haios si ingenios laughing

| Ionut_Andrei_1993_nJny explică (pentru Sheldon):

Mda...asta e prea simplu si in plus mai sunt aplicatii de genul asta!