| biencutza4u a întrebat:

Bunaaaa! am 11 ani. Cine stie cadoul perfect pentru Craciun?

Răspuns Câştigător
| VladestepeTPU a răspuns:

Păi, ar fi ceva ce îţi permiţi.Adică strânge banii de buzunar, acum că este iarnă te poţi duce cu [,] colindul, dacă ai o voce frumoasă. Eu aşa facbig grin.Succesbig hug
Hmm, stai nu ţi'am răspuns la întrebare big grin.Cred că ai putea să îi achiţi un parfum mai ieftin, un lănţişor, un ceas de mână, o pereche de mănuşibig grin

4 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Bunaaa! Multi inainte! un cadou perfect e unul ecologic, de la Greenpeace Romania http://www.greenpeace.org/romania/shop

| Foxxi a răspuns:

Pentru tine, un ursulet mare de pluslaughing

Răspuns utilizator avertizat
| p1nk a răspuns:

Pentru mine ar fi un motor big grin. Pt tine un laptop thinking poate