| ღByByღ a întrebat:

As vrea sa stiu cand incepe scoala ca am auzit ca s`ar putea sa inceapa in 1 septembrie dar sincer nu stiu ce sa credsadFundahappy

Răspuns Câştigător
| ciocotina a răspuns:

Din fericire nu incepe pe 1 septembrie :D ci pe 12 septembrie scrie si aici pe acest site:
http://www.calificativ.ro/......33539.html
fundita?:D

5 răspunsuri:
| ღByByღ explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsurihappytoate sunt bune dar m`am uitat cine are cel mai putine funde si asa am si dat restul vothappy

| butterfly0165 a răspuns:

Pe 12 septembrie happy funda? te rog

| Chrys18 a răspuns:

12 septembrie

| Corinaa a răspuns:

Buna Byby big grin. Scoala va incepe la fel ca si in anii trecuti adica pe 12 septembrie. Ai auzit tu de 1 septembrie dar nu se pune in aplicare acum. De la anul vom avea vacanta mai scurta cu cateva saptamanii si atunci cred ca va incepe pe 1 septembrie. Sper ca te-am ajutat... T rog daca vrei sa-mi dai funda big grin:*:*

| Lhau a răspuns:

Cu siguranta pe 12 septembrie!happy[funda?]