| horansgang a întrebat:

Când începem şcoala?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe Miercuri!

"Cursuri – miercuri, 23 aprilie 2014 – vineri, 20 iunie 2014" - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

| ascovit a răspuns:

Miercuri.

| Seepty a răspuns:

Scoala o incepem Miercuri.

| Carmen100 a răspuns:

Miercuri, pe 23 aprilie

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Miercuri.

| kitykity a răspuns:

Scoala o incepem pe 23 aprilie, miercuri pentru ca de luni pana marti este pastele asa ca sa fii pregatit deoarece o sa inceapa sa ne de-a teste, sper ca te-am ajutat.

| horansgang explică (pentru kitykity):

ştiu,ştiu. testele la mate sunt moartea mea, dar ne-a zis profa că ne dă, deci o să învăţ şi sper, sper să iau un 6. laughing

| AnonimulCurios a răspuns:

Scoala incepe pe 23 aprilie, mai exact miercuri.