| xXNikeXx a întrebat:

Cand se repartizeaza candidati la licee? si daca stiti data unde se afiseaza mai exact? funda rasp repede va rogggg

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrew a răspuns:

Se pun fisele cu repartizarile la scoala la care inveti [se pun in geam ] pe data de 16 iulie.
Vor aparea si pe www.edu.ro.

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Va aparea repartizarea pe data de 16 iulie.Se va afisa pe edu.ro.

| AndreeaE a răspuns:

Pe data de 16 iulie pe edu.ro. Off abia asteptlaughing

| xXNikeXx explică (pentru AndreeaE):

Da si eu abia astept laughing big grin sa vad cu ce fete pic in clasa laughing :X:X

| AndreeaE a răspuns (pentru xXNikeXx):

laughing Eiii fete. Dar eu astept sa apara cu sufletul la gura sa stiu eu sigur ca intru acolo tongue big grin