| Andreea6w4 a întrebat:

Cand vine vacanta de paste in 2012?

Răspuns Câştigător
| anabellafeonix a răspuns:

Vacanta de Paste incepe pe 7 aprilie si tine pena pe 22 aprilie deci tine doar o saptamana.

| anabellafeonix a răspuns (pentru anabellafeonix):

*pana pe

| wizopo2 a răspuns (pentru anabellafeonix):

Adica din 7 pana in 22 regasim numai o saptamana? din matematica pe care o stiu eu o saptamana are 7 zile, iar 2 saptamanii au 14 zile => data de 7 aprilie + cele 2 saptamani(14 zile)= data de 21 aprilie +1 zi care este nelucratoare. deci matematica asta o stiu eu... dar na daca tie iti da o saptamana, foarte bine atat o sa-ti fie vacanta big grin... fara suparare big grin

| anabellafeonix a răspuns (pentru anabellafeonix):

Scuze am gresit de pe 2 pana pe 6 aprilie este proiectul acela scoala altfel si de pe 9 pana pe 20 aprilie avem vacanta (nu am mai pus sambetele si duminicule)

| anabellafeonix a răspuns (pentru wizopo2):

Am gresit si eu ce vrei nimeni nu-i' perfect

8 răspunsuri:
| nustiunustiu a răspuns:

Vine pe 6

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Buna! Vacanta incepe pe 6 aprilie tine 2 saptamani. Deci pe 23, toata lumea se intoarce la scoala! :*

| Crisuu20 a răspuns:

Vacanta de paste in 2012 vine pe :
- 8 aprilie

| AndreMik a răspuns:

In 9 aprilie suntem in vacanta.