| AvalohAlyn a întrebat:

Care e materia scolara/domeniul la cara va pricepeti cel mai bine?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Psihologie.

| AFR81 a răspuns:

Cel mai bine ma pricepeam la istorie, de aia am ales si o facultate in acest domeniu.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ingineria betoanelor

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Mancat **** cu polonicul.

| Anonimuserr a răspuns:

Ştiinte Politice, istorie, relaţii internaţionale chiar şi în psihologie.

| Cameliapantiru a răspuns:

Limba romana si limba engleza-sunt absolventa de Litere, specializarea Romana-Engleza si predau romana.
Dar am fost exceptional de buna in liceu si la mate (am luat 10 la proba de mate si la capacitate si la BAC). Am mai studiat, cu pasiune si placere, germana, muzica, geografia si istoria, dar si unele parti/capitole din fizica (electricitate, magnetism, mecanica; nu mi-a placut optica).
Cel mai putin m-au pasionat informatica, biologia si chimia (munceam enorm sa le inteleg si sa am note mari, dar nu-mi placeau deloc, nu aveam continuitate, chiar daca invatam in mod constant si nu puteam face nicio deductive logica la aceste materii; nu era vina profilor, am avut profesori exceptionali, cel putin la chimie am avut cea mai buna si draguta profa din oras, era o incapacitate de-ale mele si atat).
Dar tu?

| AvalohAlyn explică (pentru Cameliapantiru):

Istoria,geografia,religia,filosofia si putin literatura universala.Si la limba romana am avut si am note destul de mari.Ma mai fascineaza si ''misterele lumii'', putin ezoterismul si spiritualitatea si sa nu uit de astronomie...Si imi mai place mai ales sa ma interesez si de tot ce tine de cultura generala...happy

| Cameliapantiru a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Frumos!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Asa o descriere ai facut ca-mi vine sa te iau de nevasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istorie.

| DumnezeuTatal a răspuns:

La nimic...

| anonim070794 a răspuns:

Engleza si mate(algebra)