| ZzZziii a întrebat:

Care este cea mai urâtă culoare de ochi?

Dar cea mai frumoasă?

41 răspunsuri:
| ZzZziii explică (pentru someone00):

Mda, mai bine nu comentai...

| anamariarot a răspuns:

Citind raspunsurile de aici imi dau seama cat de superficiali sunteti unii si o parte dintre voi nu aveti chiar 12 ani... Un aspect fizic "frumos", din punctul vostru de vedere, caracterizeaza un om ca fiind altruist, charismatic, sincer, bun etc? laughing Nu va mai ghidati dupa exterior, ca o sa va ardeti si poate n-aveti neaparat nevoie de dezamagiri ca sa va dati seama ce conteaza cu adevarat in viata asta.

Toate culorile de ochi sunt frumoase.

| ZzZziii explică:

Ca să ne înţelegem...
Nu am pus această întrebare cu scopul de a jigni pe cineva.
Intenţia mea a fost să descopăr acea " balanţă" dintre preferinţele celor de pe TPU.winking

| anamariarot a răspuns (pentru ZzZziii):

Puteai formula altfel intrebarea, astfel incat sa nu lezezi pe nimeni

| ZzZziii explică (pentru anamariarot):

Mda, puteam.

| ZzZziii explică:

Chestia e că aşa mi-a venit pe monent să o compun.
Dar chiar nu văd unde am jignit pe cineva laughing

| someone00 a răspuns (pentru ZzZziii):

Albastri* am vrut sa iei comentariul meu ca pe un protest pentru astfel de intrebari tampite, care, intr adevar jignesc. Nu este cazul meu, clarific.

| DenisaaaDedeeeee a răspuns:

Toate is faineeee

| ZzZziii explică (pentru someone00):

Protest?!
Pe bune?!
Pun ce întrebări vreau...

| ZzZziii explică (pentru DenisaaaDedeeeee):

Dar una tot este cea mai frumoasă, nu pot să fie toate. ( culoare )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dulcicaaa):

Daca ochii negri sunt urati când o gramada de femei zic ca sunt frumosi + si rari inseamna ca ai un iq direct proprotional cu bobul de mazare ca ala de fasole e prea mare