| miroana122 a întrebat:

Care este diferenta dintre cele doua variante ale imnului Trei Culori? dau funda celui care reuseste sa-mi eplice...

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Buna! happy. Am avut ceva de genul in caietul de vacanta. pentru anul asta. (E unul galbenhee hee ) Diferenta dintre ele, este ca primul e dedicat patriei, iar al doilea trebuia sa refelcte comunismul ce se instalase in Romania happy Si mai poti detalia.Pa -pa wave kiss

1 răspuns:
| St3luta a răspuns:

Pai...unu-i facut pe melodie patriotica si unu-i comunist acela comunist e cu "socialismul se cladeste"