| Rizer a întrebat:

Care este noua structura a bacalauratului?
Pana la anul se mai poate schimba?
Eu sunt in clasa a11a si la anul dau bacul, si cred ca voi da si competentele alea, nu?
Fiecare ministru care vine acum la conducere,, ma refer la invatamant, face legea cum vrea el si nu se gandeste si la noi elevii daca putem face fatacrying

1 răspuns:
| Valy_8786 a răspuns:

Pai din ce a fost pana acum, ma refer ca fiecare ministru al educatie a schimbat legea sau cate ceva in educatie, exista sansa sa se schimbe structura bacalauratului din nou. Asta e Romania, n-ai ce sa faci sad