| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Care este profesoara/ profesorul vostru preferat/a? De ce? Funda+vot!

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Profesoara de engleza, arata bine, e foarte rabdatoare si nu tipa nici nu ne cearta cand gresim. Preda foarte bine si nu e rasista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorul de desen tehnic din clasa a IX-a. De ce? Era foarte calm. Nu l-am vazut niciodata nervos. Si, cel mai important, explica si preda foarte bine.

| andreeamihele a răspuns:

Profesoara de biologie este preferata mea.
Pentru ca mereu e corecta (si e singura),mereu ne da nota pe care o meritam,se comporta la fel cu noi,cu toti.
Iarta destul de usor orice greseala,ne intelege mereu si se arata interesata de viata noasrta (cea din afara scolii).
Uneori,cand nu avem lectii lungi,sau cand observa ca ora devine usor plictisitoare,pune creta jos si incepe sa ne povesteasca despre ea, despre viata ei, o data chiar ne-a spus ce parere are despre site-urile acestea de socializare.
Ne povesteste despre fetita ei, despre parintii ei.
Aproape ca face dirigentie cu noi.
In concluzie, e cea mai buna. happy