| Marian153 a întrebat:

Care-i cel mai rau lucru care mi se poate intampla daca am schimbat scaunul de la catedra profesorului cu unul rupt in cazul in care imi recunosc vina?
Stiu ca nu ar fi trebuit sa fac asta dar totusi a meritat fiecare momentwinking

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate sa fii sanctionat disciplinar dar cel mai rau o sa fii luat in colimator de profesor si s-ar putea sa te lase corigent. De asemenea ar putea convinge si alti profesori sa procedeze la fel.

| Andreeauta a răspuns:

Probabil iti va fi scazuta nota la purtare. Aici depinde de profesor daca iti va cere nota scazuta la purtare

| thepinklady30 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti scada media la purtare, dar depinde ce s-a intamplat cu profeosorul dupa ce s-a asezat.