| Dulce_3704 a întrebat:

Care stie ce's alea "registre stilistice" (la romana)? Funditssaaa [love struck] mersi mult

Răspuns Câştigător
| xOneTwoThree a răspuns:

Uita-te aici poate iti este de folos:
http://www.scritube.com/......344236.php

2 răspunsuri:
| Taliii a răspuns:

Din Registre Stilistice in Literatura Romana putem intelege lucruri folositoare, pentru care autorul a studiat indelung si in profunzime, subiectul cartii Registre Stilistice in Literatura Romana iar informatia ne este structurata intr-o maniera inteligibila demna de o recitire si pastrare in biblioteca proprie.