| denisadr a întrebat:

Voi ce ati folosi la romana? Caiete mecanice sau registre?

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Salut! Am inceput un registru pentru parte de clasa in septembrie si un caiet A4 cu 48 de file (din care am rupt mai multe) pentru teme.
Nici in momentul de fata nu le-am terminat.Ce e drept sunt la profil de matematica-informatica si poate ca noi scriem mai putin mai ales la aceasta disciplina.
Eu din totdeauna am folosit registre.Nu stiu de ce. Poate ca din acestea imi cumparau parintii si asa m-am obisnuit.
Iti urez o zi placuta in continuare!