| PisuCluj a întrebat:

Care stie maine la bac la romana ce subiect se da? Imi trebuie urgent! Dau fundita maine cand aflu :*

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vrei cumva si rezolvarea? Ca doar n-o sa te incurci NUMAI cu enuntarea subiectului. Iti spun maine ce subiect s-a dat, ca merg la supraveghere, la bac.

| Bab a răspuns:

Buna noi spunem ca traditionalismul da-mi id tau si putem vorbi daca vrei si eu sunt cls 12 a

| Symona91 a răspuns:

La ora asta exista 7 variante propuse. diseara se mai extrag 2, dintre care cea finala se stabileste maine dimineata tongue cine vrea sa afle...variantele propuse (ca cele finale nu ai cum la ora asta) are de platit bani grei, e vb de multi euro. asa ca, cel care stie, nu se grabeste sa zica pe un sit. si nici nu cred ca il multumeste o fundita big grin dar parerea mea (nu spun ca sunt sigura ca asta da, ci e doar o impresie) e sa te uiti peste un text dramatic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedia, luceafarul sau enigma ...asta am aflat eu... sper ca enigma. ceva legat de personaje