| Andreea1095 a întrebat:

Care sunt actele necesare inscrierii la facultate? Nu gasesc pe site-ul facultatii.

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Diploma de bac, adeverinta medicala, 3 poze tip buletin, fisa matricola de la scoala, copie legalizata dupa certificatul de nastere.

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

De obicei mai toata facultatile cer aceleasi chestii. Uita-te aici sa-ti faci o idee cam ce ar trebui, in mare. :P

http://www.cs.ubbcluj.ro/......l-licenta/

| vladv26 a răspuns:

Copie de pe certificatul de nastere, diploma de la bac, cateva poze tip buletin, adeverinta de la medic, fisa matricola de la scoala, astea trebuie sa le ai

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat despre ce facultate este vorba!

În general, actele necesare sunt cam aceleaşi la majoritatea facultăţilor...

Vezi, spre exemplu :
"Actele necesare pentru inscriere :

3 fotografii (format 3x4 cm, color, pe hartie mata);
diploma sau adeverinta de bacalaureat (original);
foaia matricola eliberata de liceu (original);
copie legalizata a certificatului de nastere;
adeverinta medicala (eliberata de liceu sau de medicul de familie);
fisa de inscriere (se va completa la secretariatul fiecarei facultati);" - SURSA :
http://www.upb.ro/admitere-licenta.html

Toate cele bune.