| jan33tt a întrebat:

Care sunt caracteristicile piramidei triunghiulare regulate..ma refer cum sunt triunghiurile?

Răspuns Câştigător
| 12stefy a răspuns:

Baza e triunghi echilateral, iar celelalte triunghiuri sunt toate isoscele congruente.

7 răspunsuri:
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Cauta pe google. Acum serios vezi-ti de teme fara TPU.

| jan33tt explică (pentru Cetateanulturmentat):

Tema? tu esti prost? sau proasta? e vacanta..helooo...maine am examen fraieroo

| Cetateanulturmentat a răspuns (pentru jan33tt):

In primul rand te invit sa vorbesti corect si civilizat. In al doilea rand, daca nu ma insel, si nu ma insel ai facut totul la scoala asa ca mai rasfoieste cailetele alea.Nu pune genul asta de intrebari pe TPU si invata sa scrii, dupa aceea ai tot dreptul sa ma injuri.

| stefii58 a răspuns (pentru Cetateanulturmentat):

Scuze ca ma bag, dar site-ul TPU este facut cu scopul de a ajuta oamenii.Cu ce te deranjeaza ca a intrebat asta, atata timp cat a respectat categoria si nu te-a jignit pe tine cu nimic? Nu te simteai bine daca treceai peste intrebare fara sa comentezi? rolling eyes

| jan33tt explică (pentru Cetateanulturmentat):

In ce sens sa invat sa scriu? am scris eu cv gresit..inafara ca nu am pus virgule? stii..eu nu prea imi bat capul in conversatiile cu tembeli..asa ca tine..si de unde stii tu ce profesor am eu la scoala? sa stii ca nu sunt toti asa buni si nu si dau interesul multi.

| AlexSm99 a răspuns (pentru jan33tt):

Este un el big grin nu o ea happy

| izabela1234 a răspuns:

Echilaterale