| aniss06 a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din Timisoara? Si sa aiba si profil de filologie bilingva engleza. Eu sunt din alt oras si urmeaza sa ma mut in Timisoara.

1 răspuns:
| MaryaElena2979 a răspuns:

Uitandu-ma la data cred ca e prea tarziu sa iti raspun.Dar totusi, daca vrei sa dai la un liceu bilingv in Timisoara pot opta pentru William Shakespeare, avand atat profil uman cat si profil real. Poti alege si un profil de intensiv engleza pe care il gasesti la Liceul Pedagogic Carmen Sylva la filologie sau Liceul Teoretic J.L. Calderon care are intensiv engleza insa la matematica-informatica.