Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Care sunt valorile şi principiile după care îţi conduci viaţa?

Răspuns Câştigător
| jedi_7867 a răspuns:

Nonviolenta, simplitatea, colaborarea, integritatea, daruirea, fericirea. Dar principale sunt primele 2.

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Educatie, perfectiune, nonviolenta, vointa.

| salangwayongseo a răspuns:

Cred in dumnezeu si de aici pornesc toate celelalte.incerc sa imi traiesc viata avandul pe dumnezeu mereu aproape si asa stiu ce sa fac si cum sa nu gresesc prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Importante - pentru mine - sunt naturaletea si libertatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am gindit la ele.Valori si principii? Chiar nu m-am gindit.Doamne, cum am putut sa traiesc... Fara sa ma conduc dupa "valori"si "principii". Banal, stupid si fara rost.