| middle654 a întrebat:

Caree vi s-a parut cea mai grea clasa din liceu si de ce?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Acum sunt în clasa a-XII-a şi mi se pare destul de stresant deoarece va trebui să dau examenul de Bacalaureat. Nu este neapărat greu, deoarece consider că nu mă încadrez în categoria elevilor cărora nu vor lua Bacalaureatul. Am învăţat de-a lungul anilor şi sunt destul de sigură pe mine. Sper să am parte de un rezultat frumos şi pe măsură. De asemenea, pot spune că şi clasa a-IX-a mi s-a părut dificilă deoarece schimbasem liceul şi nu cunoşteam pe nimeni iar eu sunt o fire care se acomodează mai greu cu schimbările radicale.

Sărbători Fericite!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Cel mai greu e in clasa 9-a pentru ca atunci trebuie sa te acomodezi cu noi colegi.

Cel putin la mine a fost greu...

O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a-9-a pana te acomodezi
Clasa a-10-a marfa
Clasa a-11-a Cam grea deoarece e multa materie
Clasa a-12-a Usoara doar daca inveti in a 11-a

| TheAvenger a răspuns:

Acum sunt a X-a, și nu mi s-a părut extraordinar de grea materia. Probabil o să mi se pară greu într-a XII-a, că atunci trebuie să dai BAC-ul.

| Chamberlin a răspuns:

A 12-a ca atunci dai toate examenele alea grele