| Geanin a întrebat:

Cate optiuni ati pus la repartizare(clasa a 8-a)?

10 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Eu n-am completat
sunt la un liceu vocational
si ieri am aflat ca sunt admisa
yeeeey

| j1NNNx a răspuns:

4. Dar puteam pune si 100 happy

| fluture156 a răspuns:

Nu este un numar limitat de optiuni. Poti pune cate vrei tu, in ordinea lor descrescatoare. Spor sa ai!

| Zacase a răspuns (pentru fluture156):

De fapt mi se pare ca maximul de optiuni este 287, ca nu ai cu ce le completa pe toate nu este treaba mea.

| fluture156 a răspuns (pentru Zacase):

Probabil ca asa este. Oricum nu cred sa fi pus cineva nici macar 50, pentru ca, atunci cand isi alege liceul il vrea oarecum pe cel mai apropiat de orasul sau natal si pe cel cu o "reclama"mai buna, as putea zice. happy

| Mary012 a răspuns:

9 am pus

| Annnonim12 a răspuns:

30 big grin

| azsxdcfvg a răspuns:

| Angelica_Stoica_1975 a răspuns:

14, doar ca 8 dintre ele sunt in ordine