| Thea a întrebat:

Ce alte sriele coreene istorice ati mai vazut inafate de Jumong, regetul vantului, iljimae 1 si 2, giuvaerul palatului furtuna la palat, dong yi, crinicile frumoasei luptatoare, doctorul hun jung sau ceva de genul, emperos of the sea si pe care mi leati reconanda

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cronicile frumoasei luptatoare e cel mai frumos

secrete la palat
regele Qian...

1 răspuns:
| Raluka21 a răspuns:

Secretele de la palat, Kim suro regele de fier, Negustorul Lim-sang Ok, Regele Geunchogo, Doi barbati pentru o soarta, Copacul cu radacini adanci, Vanatorii de sclavi, Destinul regelui, Razboinicul, Imparateasa Chun chu... fundita?!batting eyelashes