| BlackBubbleGum a întrebat:

Ce avere avea Hagi Tudose?
Fundăăă

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

1 palat in Pipea, 1 vila in Primaverii, 3 apartamente de lux in Bucuresti (zonele Dorobanti, Piata Romana si Stefan cel mare), 2 case de vacanta la Mamaia si Predeal, o casa in Baneasa, un conac la Izvorani, teren in Balotesti, Corbeanca si Tunari, 5 masini de lux si 2 conturi in USD in bancile din Elvetia.
In plus, detinea actiuni la Avicola Crevedia si Avicola Gaesti. Era implicat in scandalul schimbuilor de terenuri cu MAPN

3 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Un sac de monede

| Andreea625 a răspuns:

De unde sa stiu >? SI ce te intereseaza?

| BlackBubbleGum explică (pentru Andreea625):

Vai fataaa ce m-ai ajutat straight face