| Aoxkajcjw a întrebat:

Ce bombe nucleare are sua?
Stiu de rusi ca au TSAR BOMBA cea mai puternica.dar sua ce are?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Stiu de rusi ca au TSAR BOMBA "

greșit, e la timpul trecut!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

4018 bucăți.

| Drimmero a răspuns:

Cu siguranta SUA are ceva mult superior rusilor si chinezilor, e tara care a inventat si folosit bombele nucleare in istorie, e logic sa aiba cel mai performant armament nuclear, cand americanii aveau bombe nuclear rusii se bateau in razboi cu o arma la 2-3 soldati, cam asta e diferenta. Rusii doar dau din gura sa sperie credulii, au astia cele mai puternice arme cand vor zbura meduzele.

| nukeyly a răspuns:

Nu conteaza cine ce are, de pica una si esti pe zona (in raza 55km total destruction of TSAR bomba), inainte sa-ti cada furculita din mana pe jos, esti vaporizat, poate mai ramane din tine, umbra pe un perete, sa nu zici ca n-ai lasat ceva dupa tine.

Dar din pacate, azi in 2022, dupa 61 de ani, 1961 TSAR BOMBA este acum ceva old PC Comodore. xx)

| AlexandruAdy a răspuns:

SUA are McDonald fain