| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Ce caiet imi trebuie la fizica? big grinbig grin Funda

Răspuns Câştigător
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna!

iti trebuie caiet de matematica(tu hotarasti daca mic sau studentesc, insa daca esti la gimnaziu. poti folosi unul mic.la liceu ti-as sugera unul mare de matematica)

24 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematica. Fundita?

| Diva a răspuns:

Caiet de matematica

| Doddel a răspuns:

Studentesc de matematica

| Haydee a răspuns:

Un caiet mic, gros, cu patrateletongue

| Emena a răspuns:

Depinde de profesor.mai bine il intrebi pe el.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, pentri fizice este recomandat sa ai caiet cu patratele deoarece vei avea de a a face cu calcule matematice, desene, etc. S-ar putea sa mai ai nevoie de hartie milimetrica pe care o poti cumpara pe file de la librarie si sa o lipesti in caiet unde e nevoie. Asta in caz ca esti in clasa a 7 sau a 9 cand vei studia graficele. Pa

| Xonia a răspuns:

De matematica

| Kittynika a răspuns:

Nu prea conteaza... dar de matematica normal

| MANDY_2679 a răspuns:

Matematica.depinde de profesor daca sa fie mic sau mare... fundita?:X

| Adina a răspuns:

Matematica :]

| Micutza_5619 a răspuns:

De matematicahappypentru ca ai de facut si desene.si e mult mai simplu...tonguecel putin mie asa mia cerut...cat timp eram la scoalahappyFunta?batting eyelashes

| Andreea_3007 a răspuns:

De matematica.

| RMC a răspuns:

Matematica:X:X:*:*

| IoanaRusu a răspuns:

Matematica:*

| IoanaRusu a răspuns:

Matee:X

| FIR a răspuns:

De mate, acum depinde si daca iti cere profesoara mic sau marewinking

| BlueSummer a răspuns:

Caiet de matematica, mic sau mare (studentesc). Acum depinde si de profesor, dar e mai convenabil caietul de patratele pentru. ca poti face desenele calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De matematica, la fizica si chimie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematica. Dar intreaba-l pe profesor daca mic sau studentesc.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mateeee

Răspuns utilizator avertizat
| andreeeaaa_5238 a răspuns:

De mate big grin