| 1123456789 a întrebat:

Ce caiet imi trebuie la fizica?

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Iti trebuie un caiet de matematicawinking

13 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De matematica

| Dash a răspuns:

De matematica.

| Minks a răspuns:

Din ala cu foi facute din celuloza.

| Laura a răspuns:

Tu ce crezi? Cu ce gândești?

| Sliix a răspuns:

De matematica. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un caiet de matematica.

| LoveÈℓa a răspuns:

De matematica, acum depinde de profesor daca vrea sa ai studentesc sau mic.

| MsEllaVampire a răspuns:

La fizica, matematica si chimie trebuie sa ai obligatoriu caiet de matematica(cel cu patratele). Asta da intrebarestraight face

| PreetyGirl a răspuns:

Si eu anul asta incep cu fizica chiar maine am prima ora si din cate am inteles caiet de mate

| Bubless a răspuns:

Caiet de matematica.

| lOrd2Skill a răspuns:

Matematica studentesc
dai funda?

| ArinaD a răspuns:

De matematica 48 foi

| alexandrucotruta a răspuns:

Buna. La fizica iti trebuie un caiet de matematica care sa ara mai multe foi deoarece o sa ai nevoie sa scrii multe notite in el si ca sa il ai cu tine mereu. Si eu de anul asta am incepuit sa fac fizica si stiu cum este. Bafta la invatat si note cat mai mari!