| anonim_4396 a întrebat:

As vrei sa stiu ce fel de caiet imi trebuie la fizica.

12 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

De matematica, studentesc sau normal, asta poate sa iti spuna profesorul

| AoiTori a răspuns:

Ai putea sa ai 2 caiete de mate unul studentesc, pe care sa-l folosesti in clasa-pentru notite si unul mic subtire, nu-ti trebuie gros, ca nu-ti da teme multe.

| MonsteR_4456 a răspuns:

Un caiet cu foile albe! straight face

| AlleSeniorita a răspuns:

De matematica...si ar fi bine daca ai avea unul pentru teorie si unul pentru probleme!winking Funda?big grin

| DozaDeVise a răspuns:

Ai putea folosi caiet studentzesc

funda? :*

| mariusxd a răspuns:

De mate

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

De mate(nu conteaza daca e studentesc sau normal.asta e in functie de profesor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De mate! (dala cu patratzele!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Studentesc cu patratele, ca o sa faceti desene multe si ai nevoie de spatiu. (stundentesc adica de ala mare)

| ioniiiiiM a răspuns:

Pai un caiet studentesc de matematicahappy

| AlinaLV a răspuns:

Caiet studentesc de matematica! happy

| Papucinii a răspuns:

Cu patratele