| Ţibrea_Tudor_1996 a întrebat:

Ce credeti ca se va da maine la bac la istorie?

Răspuns Câştigător
| GetReal a răspuns:

La eseu ori romanitatea ori Romania in perioada razboiului rece sau regimul comunist, la I si la II o sa se dea ceva de evul mediu sau institutii centrale la I si la II ceva legat de modernizarea statului roman, de Cuza sau ideologii totalitare sau democratice. Eu unul sper doar sa nu pice evul mediu sau institutii centrale la eseu, ar fi de rahat... poate avem norocul sa pice totalitarism in Europa la fel ca la simulare. laughing

| GetReal a răspuns (pentru GetReal):

Uite ca am avut dreptate laughing A fost usor.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

BAC-ul insusi, dac-o ieiwinking

| user5493 a răspuns:

Trebuie sa stii tot ce e in programa si astfel totul va fi usor.