| kta94 a întrebat:

Ce facultate e mai buna dintre:ingineria autovehiculelor,ingineria transporturilor, autovehicule rutiere si inginerie-agronomie? nu ma pot decide

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ingineria Autovehiculelor și Ingineria Transporturilor, în ambele poți avea un viitor asigurat.

| kta94 explică (pentru Azµre):

Ai stima mea pentru ca miai raspuns la intrebare...dar esti in cunostinta de cauza? esti student sau ai facut una din facultatile astea? daca da gasesti usor de munca?

| Azµre a răspuns (pentru kta94):

Nu am făcut dar am avut prieteni care au făcut astfel de facultăți și au reușit să găsească de muncă.