| xD101 a întrebat:

Ce facultati pot urma dupa ce termin profilul economic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Facultatea de Contabilitate și Informatică de Gestiune, Facultatea de Chimie Industrială, Facultatea de Management, etc.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ase,... upg,... ce vrei tu,... poti si la medicina

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe profilul tau, ASE(contabilitate si informatica de gestiune, finante-banci, management, gestiunea afacerilor) sau ce facultate vrei.

| AvalohAlyn a răspuns:

Asociatia de Stiinte Economice, ASE este cea mai buna pentru cineva de la un colegiu economic.Si eu sunt la Colegiul Economic si o sa urmez ASE

| MissCamelia a răspuns:

Ce facultate vrei tu, ase-ul e mai pe profil

| Brigitta a răspuns:

Ce facultate vrei tu! Liceu n-are nimica de-a face cu facultatea.
Daca vrei sa ramai in domeniu: Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor, Facultatea de Business.