| mmadonna a întrebat:

Ce facultati pot urma dupa terminarea liceului economic?

3 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Facultatea de finante banci, Ase-ul, management, marketing, economie si afaceri internationale, astea asa in domeniul economic. Dar dupa liceu poti face orice facultate verei.Intra pe site-ul Ase-ului sau al universitatii Al Ioan Cuza din Iasi.Si cauti facultati.Vezi ce-ti place de acolo, ca sa stii spre ce te axezi pe viitor. Dar mai ai timp.
Multa bafta!

| Lilik a răspuns:

Oricare vrei tu. nu e musai sa continui tot pe economie daca nu asta iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice facultate.Eu am terminat un liceu economic si sunt la Drept.Depinde de aptitudinile si dorintele tale.Si de medie.