| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Ce inseamna camin mixt?

4 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sa fie pentru ambele sexe.Adică pe holuri sunt camere si cu băieti si cu fete.Doar in camera exista paturi doar pentru fete sau doar pentru băieți.

| minrest a răspuns (pentru FoxyM):

REDWoman, esti oldschool vad. Am fost pe santierul arheologic, acolo erau doua baraci, practic camere de paianta mari. Una era mai mica si avea un defect, asa ca mi-am zis ''Aha, o sa stam baietii aici, si cea mare pentru fete''. Si cum vin studentii, zice o fata ''Cum stam, un baiat, o fata, da?''. Asa am stat, un pat, baiat, urmatorul fata. Asa ca, asta inseamna camin mixt mai nou, un baiat, o fata.

| FoxyM a răspuns (pentru minrest):

Cum se poate intampla asa ceva? chiar asa de neglijat este acel cămin.E de prostituate sau ce?laughingNu am auzit, chair daca tu zici ca exista, si nici nu vreau sa experimentez...

| minrest a răspuns (pentru FoxyM):

Ce prostituate, ma? Nu ai inteles ce am scris.