| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e la facultate cu frecventa redusa? Ce inseamna si ce conditii trebuie sa indeplinesti ca sa intri? Admiterea e ca la zi?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să ai totuși un pic de habar cu "ce se mănâncă" acel profil de facultate, mergi la forma de învățământ de zi, la frecvență redusă te "duci bou și te întorci vacă".
Pa, pa.

| Latinmoon a răspuns:

Ce ai patit draga, nu te duce capul?

| AvalohAlyn explică (pentru Latinmoon):

Daca ai chef de figuri nu ti-ai gasit omul potrivit.Doar intrebam.happy

| Latinmoon a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu am chef de figuri am chef sa te ambitionez, ce au altii si n-ai tu?

| AvalohAlyn explică (pentru Latinmoon):

E vorba ca pot munci si face si facultatea la frecventa redusa. Oricum nu e batut in cuie nimic.Pot da si la zi, depinde.Nu e vorba ca nu ma duce capul.happywinking

| HöchsmannAlecs1998 a răspuns (pentru Latinmoon):

Dupa numele tau...pe tine nu te duce capul.

| Latinmoon a răspuns (pentru HöchsmannAlecs1998):

Numele meu inseamna mai multe, depinde din ce parte esti a tarii. Asa ca nu mai comenta.