| 37alina73 a întrebat:

Ce inseamna,,-" la rezultatul de la cangurul lingvist? Ca nu am facut nimic, sau ca nu mi-l afiseaza ca am bifat eu sa nu il afiseze ( nu stiu daca am bifat sau nu, dar stiu ca am facut ceva ceva)

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca tot ai facut "ceva, ceva" la rezultat, ar fi aparut "ceva" puncte!--- daca apare semnul " - ", rezultatul obtinut la concurs nu este facut public.

| 37alina73 explică (pentru alessia5158):

De ce nu e facut public?

| alessia5158 a răspuns (pentru 37alina73):

Tu,insuti,afirmi ca ai avut optiunea de a bifa sau nu afisarea publica a rezultatului la acest concurs!--- asemenea optiuni exista si la alte concursuri la care candidatii pot sa decida daca doresc sau nu ca punctajul sa fie facut public.

| iSwag a răspuns:

Casuta aia e inutila. Concursul ala e o prostie laughing Ma chinui sa raspund si nu reusesc, si altii "ala-bala-porto-din-oceanul-pacific". Anul asta m-am dus ca sa scap de chimie happy

| 37alina73 explică:

Pai eu nu am bifat casuta, dar am aflat.Cred ca nu am bifat nivelul...dar va aparea rezultatul. Multumesc tuturor