| floricicadecolt a întrebat:

Ce mai aveti de pregatit inainte de inceperea scolii, sau sunteti pusi la punct cu tot ce trebuie?

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Nu happy Eu mai am un examen de diferenta la biologie chiar luni dupa festivitate, care va decide daca ma mut de la liceu sau raman. Deci nulaughing

| anonimguy3 a răspuns:

Nu-s in ton cu moda xD si cu gagicile deocamdata dar in rest sunt pregatit de calvar alte 8-9 luni.

| Hemera a răspuns:

Daca prin "gata" te referi ca nu am niciun manula si nicio culegere-chit ca am mare nevoie-ei bine atunci da laughing