| AvalohAlyn a întrebat:

Ce materie va da cele mai mari batai de cap?
Adica nu prea va place si nu prea o stiti?
La mine matematica insa am scapat de ea in sfarsit.
La voi?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Nici eu, o urăsc, idem fizică, chimie. Oricum nu mi-a folosit la nimic matematica învățată acum mulți ani.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Materia femeilor care vor bani, nu le inteleg de ce umbla dupa bani, mai usor e sa se prostitueze asa face un ban mai usor

| RainmakerX a răspuns:

Sportul rolling on the floor
Am un profesor care este un pic frustrat pe viata si care se razbuna pe elevi cand e suparat.

Cu toate ca am facut 6 ani de karate... cu toate ca iau mereu 10 la el ma face sa ma duc acasa nervos intrucat tipa mereu la noi. Cum sa-ti placa asa ceva? Tipa la noi, ne face ca naiba si ne da 4, 6, 7 ca urmatoarea ora sa vezi un 10 in locul acelei note. *le schimba intrucat se iau ceilalti profesori de el*

La desen si muzica am la fel, 2 frustrati care nu vor sa inteleaga ca nu avem talent/ ureche muzicala.
Ma inchin cu ambele maini caci o sa scap de ei la anul ^w^

Singura materie pe care nu o stiu *deloc* este latina dar asta este de inteles caci sunt la mate-info.

Bafta!

| AC4S4 a răspuns:

Eu m-am mutat de la UMAN(s. sociale) la REAL(mate-info). De obicei cand cineva face asta, toti spun ca nu o sa se descurce, ca n-o sa ia bacul, ca n-o sa ajunga intr-a 12a. Dar eu sunt cam de media 8 la mate. M-am mutat pentru ca nu-mi placea deloc ROMANA, ISTORIA. Aici fac mai putina romana si istorie, deci e bine. Si pot sa spun ca urasc si Chimia, si Fizica(exc.Astronomia*).La chimie profa doar urla, inteleg cat de cat, dar daca nu ne-ar mai speria cu corigente poate ca mi-ar placea si chimia.

| Anonimuserr a răspuns:

Păi în trecut matematica, fizica, chimie. Ce zici alegi facultatea de matematică AlanGreenBoy să o faci.

| AvalohAlyn explică (pentru Anonimuserr):

Niciodata.Nici daca m-as naste pentru a doua viata nu as studia matematicalaughing
Dar tu?smug

| Anonimuserr a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nici eu, o urăsc, idem fizică, chimie. Oricum nu mi-a folosit la nimic matematica învățată acum mulți ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica, fizica, istoria.
Algebra am inteles-o, dar in liceu a dat analiza cu mine de pamant rolling on the floor. Profesoara noastra de fizica ne era si diriginta, la toate orele ei stateam si in rarele dati cand voia sa ne invete ceva, nu stia sa predea...
Imi place istoria, sa mi se povesteasca, e foarte interesanta, dar cand e vorba s-o invat papagaliceste si sa retin date sunt planta. Nu pot retine numere. De aia am plecat de la real, si tot n-am scapat de ele rolling on the floor

| Daniellllll1 a răspuns:

Matematica,fizica,chimia...
Alea care imi place sunt : IStoria si Geografia.

Răspuns utilizator avertizat
| selenuca100 a răspuns:

Este matematica cu calculele lor si problemele.