| alexandra2000ale a întrebat:

Ce materie va place cel mai mult dintre geografie si biologie?

Răspuns Câştigător
| bumtzbumtz a răspuns:

Eu sunt clasa a 7-a si imi plac ambele materii.Adevarul este ca am si profesori care stiu sa explice si pe deasupra mai sunt si amuzanti.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

thinking Imi plac ambele, dar mai mult geografia.

| thalyslly a răspuns:

Biologia,e foarte logica mai ales daca te prinzi cum trebuie invatata, mie una geografia mi se pare plictisitoare si nu am putut sa o invat niciodata

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nici una... amandoua sunt plictisitoare si grele... acum depinde in ce clasa esti tu laughing

| alexandra2000ale explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Sunt in clasa a VII a

| zurick a răspuns (pentru alexandra2000ale):

Şi eu sunt în a VII
Geografia era cândva printre materiile pe care la îndrăgeam şi încă mai este.Biologia îmi plăcea doar în a V (adică botanica)

| positivity a răspuns:

Mereu mi-au displăcut aceste două discipline! Geografia nu am înțeles-o niciodată, mi s-a părut mult prea plictisitoare, așa că niciodată nu m-am bazat pe ea! Biologia este mult prea complexă, și are prea multe noțiuni idioate și complicate!
Însă dintre acestea două aleg biologia. O pot învăța mult mai repede decât geografie!

| Furculingură a răspuns:

Geografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografia, dar si biologia e misto.

| HellGirl666 a răspuns:

Biologia. Mie mi se pare mai ușoară decât geografia.

| doinitsaandronic a răspuns:

Geografia. Biologia este materie care imi displace in toate sensurile. In primul rind profa care ma intreaba la fiecare lectie stiind ca mama mea e doctor. Mama spune ca urasc biologia doar pentru ca nu am gasit un profesor care sa mi-o explice. Si totusi eu merg pe geografie.

| Bianca332 a răspuns:

Geografia,clar.
Biologia mi se pare prea complicata si neinteresanta.