| nmipbjtaboss123 a întrebat:

Cum este in clasa a VI a? Cum a fost la mate dar la romana? La biologie dar la geografie? Ce materie v-a placut? Dar ce nu v-a placut? Oh, am multe intrebari dar spuneti-mi in mare cum e! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mi s-a parut cea mai frumoasa si cea mai usoara. Mi-au placut toate materiile in mod egal. Acum sunt clasa a VIII-a si nu imi mai place nici una laughing.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usoara.
La mate usor, la romana usor pentru ca faci gramatica.
La biologie- urat, faci zoologie sad
La geografie- singura clasa cand mi-a placut si mie geografia
Fizica.
Istoria - oribila, pur si simplu surprise Dar devine frumoasa intre-a 7a happy

| nmipbjtaboss123 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns! Dar acum depinde si de gusturi happy La biologie cred cred ca o sa fie frumos! istoria e oribila stiu, la fizica la fel iar la mate idem! ok nu te mai tin happy

| vampyremisa a răspuns:

Nu mi-a placut a sasea. Toti membrii familiei ma bateau la cap si intrasem in depresie. La mate trebuie sa inveti, altfel nu intelegi(triunghiuri, unghiuri, teoreme). La romana e usor. La bio e foarte frumos, animalele se aseamana cu omul. Geografia e usoara, istoria la fel. Dar fizica! Nu am inteles-o niciodata! Bine, trebuie invatata oricum, dar mie una nu imi place.
Cel mai mult mi-a placut biologia.
In mare, nu e prea diferita de restul.

| nmipbjtaboss123 explică:

Multumesc tuturor happy Dar eu nu cred ca voi intra in depresiehee hee

| andreea0710 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, clasa a vi a nu e foarte diferita de clasa a v a. Profesorii sunt putin mai severi si ai examen. In rest, la biologie inveti despre animale, la matematica apar multe notatii, si fizica......nu toti o-ntelegem