| G a întrebat:

Ce materii noi sunt la liceu (la profilul mate info bilingv engleza mai ales) si din ce clasa se fac? Inafara de informatica si logica.

Răspuns Câştigător
| Anne_1755 a răspuns:

Poi eu stiu ca T. I. C.[tehnologia informatiei si comunicarii]in a 9-a si a 12-a, logica in a 9-a, psihologie in a 10-a, economie in a 11-a si mai era o materie in clasa a 12-a, dar numai imi aduc amintesad.

4 răspunsuri:
| G explică:

Multumesc de raspunsuri. :*
@Raiden: da, nu am facut info in gimnaziu. happy

| Raiden a răspuns:

Dar informatica este noua pentru tine? big grin
In a9a e noua doar ca vei face: TIC (Tehnologie Informatiei si a Comunicarii) si Logica. big grin

| Raiden a răspuns:

@Anne, in a12a se face filosofie ca si socio-uman.happy
si in a11a mai trebuia sa adaugi Sociologia.

| hiphopbeatz a răspuns:

Ceva nou la bilingv ar fi geografia angliei si a statelor unite si inca un optional de engleza.

+tic, info, logica.