| BLURREDLINES a întrebat:

Ce medie iti trebuie ca sa iei premiul I?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Depinde de calitatea clasei, de la clasă la clasă şi de la şcoală la şcoală. media trebuie să fie undeva peste 9.65-9.70 happy

16 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De la 9.50 la 9.99.
10- excelenta
9.50-9.99- premiul 1
9-9.49- premiul 2
8.50-8.99- premiul 3
8-8.49- mentiune.

Bafta!

| Maryyyaa a răspuns (pentru whatevernvm):

Eu am avut anul trecut 9 și mi-a dat mențiune

| danielavinca a răspuns:

Nu exista un tabel pentru a putea determina premiile, premiul 1 ia elevul cu cea mai mare medie din clasa(fie ca e 10 sau 9)(depinde de nivelul clasei: la o scoala se poate lua premiul 1 cu 10 la alta cu 9, 23 de exemplu, la mine anul trecu a luat premiu 1 un elev cu 10 iar premiul 2 un elev care a avut media 9.98laughing deci depinde de nivelul clasei

| Acasel a răspuns:

Normal Ar Fi Trebuit sa ii se dea premiul 1 celui cu media cea mai Mare.Asa S-a Intamplat la mine in clasa a 5. eu am luat 1. cu o diferenta de 20de sutimi de cel de-al doilea..Si s-a facut Mare Scandal.si in a 6 cei de la 9, 50 au luat 1.tot eu am avut media cea mai mare.si acum in a 7 sa vedem.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Depinde de colegi, tu trebuie sa ai media mai mare ca a lor. Dar in general 10.

| KMaddieK a răspuns:

Depinde,acum 2 ani la noi premiul 1 s-a dat celor care aveau media peste 9.50, iar anul trecut s-a dat celui mai bun din clasawinking

| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii :0
Poi premiul intai sa acorda celei mai mari medii din clasa iar al doilea imediat dupa prima iar al treilea tot asa happy La noi premiul 1 s`a dat celor q media 10 straight face Dar la tine depinde big grin

| Chio9 a răspuns:

La ce intrebare ai pus..banuiesc c aai si o clasa 'buna'... deci cu media 8 esti pe locu' I

| angelRBD a răspuns:

Cea mai mare medie din clasa.

| diana2513 a răspuns:

9.50-10

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Cea mai mare din clasawinking

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Nu mai e ca acum 1 an sau 2 acum cea mai mare medie din clasa ia premiul Istraight face

| whatevernvm a răspuns (pentru AndrEeaAndRe23):

Probabil nu mai e la tine, eu am luat premiul 1 cu 9.52, si alte persoane cu media de peste 9:50. Doua persoane care au avut 10 fix au luat excelenta, nu premiul 1.

| daNNy20122000 a răspuns:

9.50

| calinoase a răspuns: