| mihai919 a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai ca sa iei premiul 1?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E indiferent, daca nimeni nu are medie de 8 si tu ai 8, 1 sa zicem tu ai premiul 1.

| betsy a răspuns:

Prima medie din clasa! Poti primi premiul 1 si cu media 7, daca nu are nimeni medie mai mare ca tine.

| Idc12345 a răspuns:

Eu am 9, 70 si am premiul 1

| J3nnif3r a răspuns:

Una mai mare decat a colegilor tai, suna stupid dar asa este depinde de clasa, de scoala/liceu si de noroc da unele clase ca sa iei premiul 1 trebuie sa ai 9, 90 pe cand la altele 9, 10 depinde cat de ce medie au colegii tai

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Depinde! Daca esti la scoala primara, atunci iei premiul I doar daca ai FB la toate materiile. Daca esti in clasa a V-a, atunci iei premiul I daca ai media generala peste 9, 5 si media la purtare 10. Daca esti la liceu, iei premiul I daca esti primul, daca ai media peste 9, 8 sau daca ai media peste 9, 5 (depinde ce liceu).

| Ideea a răspuns:

Buna!

Trebuie sa ai cea mai mare medie din clasa, adica peste 9.50, eu am media 9.21 laughing si cred ca o sa primesc premiul.
Daca vrei sa iei premiul 1, trebuie sa fii cea mai buna din clasa, adica medie cat mai mare posibil happy

| fluture156 a răspuns:

De la 9, 50 in sus.

| CatzPopularity a răspuns:

10, 9 si poate 8. De exemplu am o colega care are media 8 dar a luat premiul II (profa e dura( DACA ai o profa mai buna, atunci CLAR primesti premiul I

| Gogu06 a răspuns (pentru CatzPopularity):

Dura pe naiba, cand eram in liceu la 9, 47 am luat premiul 3, pana la 9.70 premiu 1 pana la 9.5 premiu 2 apoi pana la 9 premiul 3 si sub 9 pana la 8 mentiuni

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Depinde de scoala/liceu insa in general peste 9, 5

| Melaniaaa a răspuns:

Ca sa iei premiul 1 trebuie sa ai peste 9.50 happy

| DedeAlexa02 a răspuns:

Depindee eu am premiul 1 si am media 9.91 daca colegi de'ai tai au medii mai mari decat tine nu ai sanse la premiul 1straight face

| Parva_Florentina_2000 a răspuns:

Depinde de scoala... de diriginte eu spre exemplu am luat premiul 3 cu o medie de 9.03

| natie a răspuns:

Pentru a lua premiul I trebuie sa ai media peste 9.5, dar la mine la scoala trebuie sa ai media pesten 9.8 (depinde de scoala). Eu am luat premiu I si am avut media 9.9. Deci daca ai media peste 9.5 mult noroc si sper sa-l iei.